Nejsnadnější cesta k mobilní aplikaci

Proč se neobejdete bez vlastní mobilní aplikace?

Stačí se podívat kolem sebe!

Žijeme v době, kdy množství času, který lidé tráví on-line a to zejména na svých mobilních zařízeních, připojeni na mobilní aplikace, se zvyšuje každým dnem. Pokud comScore výzkum „Mobilní aplikace pro rok 2016“ budeme považovat za ukazatel, pak se doba strávená na digitálních médiích zvýšila o 50% v posledních třech letech a téměř 90% z tohoto nárůstu je přičítán času stráveným na mobilních aplikacích.

mobilni aplikace byznys svet

Takže, ať už jde o jakýkoliv produkt nebo službu, většina spotřebitelů dnes jde vyhledat online informace, stejně jako dávají přednost pohodlí on-demand přístupu k informacím, jakož i řešením. A je-li vaše podnikání on-line, mobilní aplikace umožňující uživatelům používat produkty nebo služby Vás může posunout do velmi širokého publika a máte šanci udělat velký dojem na uživatele. AppElis vytvořil řešení, které poskytuje malým i velkým podnikům tu nejjednodušší cestu k vlastní mobilní aplikaci.

Webová prezentace pouze na internetu již není dnes dostačující, protože on-line aktivita přesedlala na mobil. Jednoduše řečeno, mobilní aplikace v chytrých telefonech se staly už natolik důležitý marketingový nástroj pro živnostníky, že nemohou pokračovat bez nich.

MOBILNÍ APLIKACE NA VZESTUPU K NADVLÁDĚ

Podle Statista.com počet uživatelů chytrých telefonů na světě má dosáhnout 2,32 miliardy v roce 2017. Mobilní uživatelé stráví 86% svého času na mobilních aplikacích a jen 14% času na mobilních webových stránkách.

Používání smartphone je na velkém vzestupu v poslední době. Téměř tři čtvrtiny Američanů kontrolují své mobilní telefony alespoň jednou za hodinu, podle průzkumu Gallupova ústavu. Téměř všichni – 90 procent – z doby, kterou stráví na mobilním telefonu, je nyní věnována používání aplikací. Američané teď tráví více času sledováním svých mobilních telefonů než díváním na televizi. Tento trend se šíří po celém světě.

Tento nárůst v používání mobilních telefonů znamená, že mobilní aplikace v chytrých telefonech se staly klíčovým marketingovým nástrojem pro podniky všech velikostí, včetně malých podniků. Mobilní aplikace zvyšuje zapojení zákazníků. Podpoří opakované návštěvy a umožňují širokou škálu on-line transakcí. A to včetně zavádění věrnostních karet, push notifikační propagační kampaně a celkový e-commerce. Mobilní aplikace dodávají kupóny a mohou upozornit zákazníka, který pak promění svůj zájem v tržbu obchodníka. Mobilní aplikace také urychlí kontakt s vaší společností, která tím posiluje vztahy se zákazníky ve světě, kde jsou rychlé reakce velmi ceněné. Smartphone ikony pomáhají i při budování značky tím, že poskytují stálý rozpoznatelný vizuální design.

mobilni aplikace byznys budoucnost notifikace

V roce 2016, globální stahování aplikací překonalo hranici 90 miliard stáhnutí napříč iOS a Google Play. To představuje 15 procentní meziroční nárůst – meziroční nárůst o více než 13 miliard. Více než 268 milionů stáhnutí může mít za následek 88 miliard $ v příjmech pro majitele aplikací, podle neměcké statistické firmy Statista. Je třeba poznamenat, že tyto příjmy nemusí být jen z placení aplikací, ale z marketingového potenciálu této technologie. Mobilní aplikace mohou zákazníkům pomoci zjistit, co vaše firma může udělat pro ně a pomoci, aby jednoduše koupili váš produkt nebo službu.

ZAČÍT NENÍ TAK TĚŽKÉ, JAK MYSLÍTE

Bez ohledu na to, co je váš byznys, mobilní aplikace vám pomůže získat a udržet si zákazníky, a to je fakt. Všichni víme, že na prvním místě zákazníci hledají produkt nebo službu on-line. Pokud je k dispozici vaše podnikání on-line, a navíc máte aplikaci, kterou uživatelé mohou stahovat do jejich zařízení, bude vaše firma dělat opravdu dobrý dojem. Na první pohled budou moci vidět a otevřít vaši aplikaci a nakoupit od vás.

Mnozí majitelé malých podniků si stále myslí, že získat svou mobilní aplikaci je nákladné a obtížné. Mají obavy, že musí vybudovat různé aplikace pro různé platformy – iOS, Android, Windows a Blackberry. Většina podnikatelů však nemá odborné znalosti, aby si aplikaci vybudovali sami a nebo nemohou platit obrovské sumy pro vývojáře. Máme pro vás řešení – podívejte se, co nabízíme.

Důvody mít svou mobilní aplikaci pro podnikání jsou silné, ale je důležité najít odborníky, kteří Vám pomohou od vývoje až po marketing. Takový je AppElis. Víme, že 23 procent všech aplikací jsou použity pouze jednou, ale také to, že 39 procent z aplikací se používá 11 krát více než ostatní.

VÝHODY MOBILNÍ APLIKACE PRO PODNIK I UŽIVATELE

Zde jsou některé z největších výhod mobilních aplikací pro podniky. Můžete:

 • vyčnívat z davu
 • budovat loajalitu
 • posílit svou značku
 • zviditelnit se
 • zvýšit svoji přístupnost
 • vytvářet větší příjmy
 • sbírat data v reálném čase
 • být všude se svými zákazníky

Zde jsou některé z výhod mobilních aplikací pro vaše zákazníky. Mohou:

 • mít snadný přístup k vašemu inventáři
 • dostávat upozornění na speciální akce, starty, atd
 • mít jedno dotykový přístup k vašim kontaktní údajům
 • získávat přesnou trasu k vám odkudkoliv, kde jsou
 • zjednoduší a zrychlí objednávání zboží i služeb

 

mobilni aplikace appelis klient Etiketa

Mobilní aplikace Etiketa dodaná AppElis

Dnešní menší společnosti obsluhují zákazníků lépe a vidí tak mnohem větší návratnost investic díky mobilní aplikaci. Nabízí hodnotné řešení pro vzdálení zákazníky. Čím více možností nabídnete potenciálním zákazníkům, tím lépe pro vaše podnikání. Budoucnost vašeho podnikání závisí na vaší schopnosti implantovat vaše podnikání do telefonů zákazníků po celém světě. Musíte být mobilní a být připraveni na svůj růst.

To je důvod, proč tak mnoho firem napříč všemi hlavními sektory vyvíjejí strategie pro mobilní aplikace. Podívejte se na tato data z Red Hat Mobile splatnosti Survey:

Red Hat survey mobile apps trend mobilni aplikace

Red Hat Survey Plan to Increase Mobile App Development Investments in 2016

Pokračování zde

Zanechte komentář.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.