Nejsnadnější cesta k mobilní aplikaci

Jak vytvořit mobilní aplikaci?

Mobilní aplikaci lze vytvořit hned několika způsoby. Můžete se naučit kódovat, můžete si najmout vývojářskou firmu, vytvořit si aplikaci v App Builderu nebo si ji pronajmout za měsíční poplatek. Každá varianta se pak liší dobou, za jakou je aplikace vytvořena a cenou za vývoj a správu.

 

Možnosti tvorby mobilní aplikace:

  1. Nakódujte si aplikaci sami

Kódování je v mnoha ohledech jako učení nového jazyka. Učení této dovednosti bude trvat nějakou dobu, ale to se dá zjednodušit za pomoci online škol, jako je Codecademy. Nevýhodou této varianty je doba, kterou musíte věnovat učení. Jedná se o měsíce. Výhodou na druhou stranu je, že budete aplikaci rozumět a případně ji upravovat podle vlastních představ a potřeb.

 

  1. Najměte si vývojářskou firmu

Vývojářské společnosti mají pochopitelně mnoho zkušeností a výsledná aplikace bude na profesionální úrovni. Nevýhodou této varianty jsou poměrně vysoké náklady na vývoj, což mnoho zájemců odrazuje. Dalším nedostatkem je správa aplikace, v případě nutnosti jakékoli změny, musíte opět vyhledat ty samé vývojáře.

 

  1. Využijte App Builder

Nástroj, v němž můžete sami aplikaci vytvořit, aniž byste museli umět kódovat. Tato varianta je jednoduchá, rychlá, avšak nevýhodou jsou omezené možnosti a horší kvalita aplikace.

 

  1. Pronajměte si aplikaci za měsíční poplatek

Jednou ze společností poskytujících tento druh vývoje je například AppElis. Vývoj aplikace je většinou velmi rychlý, trvá průměrně 1 měsíc. Aplikace je navíc šitá na míru, a tak vypadá velmi profesionálně a je vhodná pro velké i střední společnosti, které potřebují kvalitní a reprezentativní řešení.

 

Kolik jednotlivé varianty stojí?

 

Čtěte zde nebo se podívejte na toto krátké video.

 

 

 

 

Komentování je ukončeno.